• Danışma Toplantısında Coşku Tavan Yaptı.

  Ak Parti Zonguldak Şubat Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısını 11 Şubat Cumartesi günü Dedeman Otel, Karaelmas 1 Toplantı salonunda Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi nın katılımı ile çoşkulu bir şekilde gerçekleştirdi.
  Türkçe
 • Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz seçildi.

  Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin'in vefatının ardından Kozlu Belediyesi'nin yeni Belediye Başkanı bugün netlik kazandı. Ak Parti'nin Adayı Kerim Yılmaz 10 oyla yeni Başkan seçildi.
  Türkçe
 • Kozlu Belediye Başkanımızı Kaybettik

  Zonguldak'a Bağlı Kozlu ilçesinin Belediye Başkanı Ertan ŞAHİN tedavi gördüğü hastanede bugün hayatını kaybetti.
  Türkçe
 • Referandum süreci görüşüldü

  AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun Genel Merkezde Genel Başkan ve Başbakan Binali Yıldırım´ın katılımı ile gerçekleştirilen 115. İl Başkanları Toplantısında Referandum sürecinin değerlendirildiğini söyledi
  Türkçe
 • KDZ.EREĞLİ TERSANELERİNDE İNCELEME YAPMAK ÜZERE TEKNİK HEYET GELİYOR

  AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Kdz.Ereğli tersaneler bölgesinde inceleme yapmak üzere, teknik heyetin gönderilmesi için Savunma Sanayi Müsteşarı İsmail Demir’i ziyaret ettiğini bildirdi.
  Türkçe
 • Güneş, Zonguldak Gençlik Kollarını ziyaret etti

  Güneş, Zonguldak Gençlik Kollarını ziyaret etti AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı 3. Bölge Koordinatörü Mustafa Güneş Zonguldak İl Gençlik Kollarına ziyaret gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile ilgili bilgiler veren Başkan Güneş, Zonguldak'ta aktif olarak çalışan bir gençlik yapılanmasının olduğunu söyledi. Referandum sürecinde gençlik teşkilatının Zonguldak'taki gücüne değinen Güneş, katılımlar dolayısıyla teşkilat üyelerine teşekkür etti. Ziyarette AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kollarının faaliyetleri ve yapılan çalışmalar görüşüldü. Yoğun katılımla geçen toplantıda Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk, faaliyetleri ve sosyal etkinlikleri dile getirdi. Zonguldak gençliğinin referanduma hazır olduğunu söyleyen Başkan Onuk, katılımdan dolayı teşkilat üyelerine teşekkür etti. Toplantı dilek ve temennilerle sona erdi.
  Türkçe
 • AK Parti Kadın Kollarından Halep için kermes

  Devrek AK Parti Kadın Kolları tarafından Halep için yardım kermesi düzenlendi. Zonguldak’ın Devrek İlçesi AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Halep’e yardım için kermes düzenlendi
  Türkçe