×

Ak Parti Zonguldak İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (372) 253 62 54

 • ZONGULDAK DİMDİK AYAKTA.
 • İL DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
 • Bakanlar Zonguldak'ta
  Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, yeni yılı Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Kozlu Müessese Müdürlüğü maden ocağındaki işçilerle beraber karşıladı.
 • Zonguldak Adaylarımız Haydi Bismillah Dedi.
 • Çevre ve Şehircilik Bakanımız
  İdris GÜLLÜCE Devrek'te
 • Zonguldak Dimdik Ayaktı

  ZONGULDAK'ta düzenlenen 'Demokrasi Yürüyüşü'ne katılan yaklaşık 5 bin kişi, mehteran takımının çaldığı marşlarla darbe girişimini protesto etti. Madenci Anıtında başlayan yürüyüş kalabalık eşliğinde Hükümet Meydanına yürüdü demokrasi sloganları ile Meydanı inletti.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, AK Parti iktidarlarında görev yapan bakanlarla buluştu

  Başbakan Binali Yıldırım, istifa eden ve ihraç edilenler hariç AK Parti'li eski bakanlarla akşam yemeğinde bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Bakan Eroğlu’ndan Zonguldak’a 39 Müjde

  Orman ve Su işleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bir dizi açılış ve ziyaret için Zonguldak’a geldi.
  Teşkilat
 • Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Zonguldak’ta

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, “Irmak-Karabük-Zonguldak Demiryolu Hattının Rehabilitasyonu ve Sinyalizasyonu Projesi Zonguldak-Karabük Kısmı Hizmete Alımı Töreni” için Zonguldak’a geldi. Zonguldak Tren Garı’nda düzenlenen programda konuşan Bakan Yıldırım, “Toplam proje bedeli 220 milyon Avro. Bir başka deyişle 700 milyonluk bir proje. Zonguldaklı amele kardeşimin yüzündeki kara, yüz karası değil, kömür karasıdır, kazandığı ekmek parasıdır. Varını-yoğunu ortaya koyan bu şehrimize hizmet yapmak bizim boynumuzun borcudur” dedi.
  Teşkilat
 • Adalet Bakanımız Bekir BOZDAĞ Zonguldak’ta

  Adalet ve Kalkınma Partisi ( AK PARTİ ) Zonguldak Milletvekillerinin daveti üzerine , AK Parti Zonguldak İl Teşkilatının danışma toplantısına katılmak ve bir dizi ziyaret yapmak üzere Adalet Bakanı Sayın Bekir Bozdağ Zonguldak'a geldi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, kabinede yapılan değişikliğe ilişkin açıklama yaptı

  Başbakan Yıldırım, İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın istifasıyla yerine, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na da Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu'nun atandığını bildirdi.
  Genel Başkan'dan
 • İl Danışma Toplantısı Yapıldı.

  AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı Emirgan Otel'de yoğun katılımla yapıldı. Toplantıya Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu, Özcan Ulupınar, 22.ve 23.dönem Giresun milletvekili AK Parti Teşkilatı Bölge Sorumlusu Ali Temur, belediye başkanları, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Metin Karaduman, İl Genel meclisi başkanı Vavit Durdubaş ve partililer katıldı.
  Teşkilat
 • Enerji Bakanı ve Çalışma Bakanı Zonguldak’ta

  Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, yeni yılı Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Kozlu Müessese Müdürlüğü maden ocağındaki işçilerle beraber karşıladı.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiseri Grandi’yi kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiseri Filippo Grandi'den, Suriyeli sığınmacılar konusunda farkındalığın artırılması için destek talep etti.
  Genel Başkan'dan
 • Zonguldak Teşkilatı Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile Bir araya geldi.

  Ak Parti Zonguldak Teşkilatı 3 Şubat Çarşamba günü yapılan Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında bir araya geldi.
  Teşkilat

Zonguldak Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan