×

Ak Parti Zonguldak İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (372) 253 62 54

 • Çevre ve Şehircilik Bakanımız
  İdris GÜLLÜCE Devrek'te
 • Birlikte Başardık!
  Zonguldak AK İcraatlar
 • Zonguldak Teşkilatı Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında

  Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU başkanlığında Ankara Genel Merkezde düzenlenen...
  Teşkilat
 • Yüksek Askeri Şura toplandı

  Yüksek Askeri Şura (YAŞ), Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • “BASIN BİR MİLLETİN ORTAK SESİDİR”

  Basın Bayramı nedeni ile yazılı açıklamada bulunan Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki TOSUN “Ülkemizin siyasi hayatında, sosyal hayatında, çağday v edemokratik hayatta vazgeçilmez unsurlarımızdan olan ve olmazçsa olmazımız Basınımızın 24 Temmuz Basın bayramını en içten dileklerimle kutlarım.Demokrasinin temininde, sosyal ve çağdaş hayatın yeniden inşaasının yanısıra gelişerek olgunlaşmasında önemli yer tutan, Hem siyasetin, hek bürokrasinin, hemde halkın denetleme ve yönlendirme gücünü elinde bulunduran, Kamu ile halkın arasında köprü vazifesi gören, toplumlar üzerinde üstün etkin gücü olan basınımız, geçmişte olduğu gibi bugünümüzde de yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlamaktadır. Halkla devlet arasındaki iletişimin sağlanması, kamuoyu oluşturulması gibi önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir.
  Teşkilat
 • Terorün Her Türlüsünü Lanetliyorum

  Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde meydana gelen terör saldırısının ardındın açıklamada bulunan Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki TOSUN '' Büyük mutluluk yaşadığımız Ramazan Bayramının hemen arefesinde Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde meydana gelen ve barbarlığın, alçaklığın ve kalleşliğin göstergesi olan terör saldırısı bizleri derinden üzmüştür. Ak Parti hükümetleri olarak son yıllarda sürdürdüğümüz çözüm sürecinin meyvelerini alacağımız bu günlerde ve hükümet kurma aşamasında meydana gelen bu haince saldırı, ülkemize ve milletimize yapılmış bir saldırıdır.
  Teşkilat
 • Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris GÜLLÜCE Devrek Heyelan Bölgesinde

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris GÜLLÜCE Devrek ilçesi Karşıyaka mahallesinde meydana gelen heyelan bölgesinde Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU'nun talimati ile incelemelerde bulundu.
  Teşkilat
 • Barış için samimi gayret içindeyiz

  Başbakan Davutoğlu, "Ülkemizi demokrasi, hukuk ve adalet temelinde güçlendirme hedefimize ulaşmak için gösterdiğimiz mücadelenin yanı sıra bölgemizde barış ve huzurun tesisi ile istikrarın kalıcı hale getirilmesi için samimi bir gayret içindeyiz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Ak Parti Çaycuma Bayramlaşma Programı

  Ak Parti Çaycuma Teşkilatı Bayramlaşma Programı ilçe teşkilat binasında gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • Gökçebey İlçesi Bayramlaşma Programı

  Ak Parti Gökçebey Teşkilatı Bayramlaşma Programını..
  Teşkilat
 • Gün, omuz omuza verme günüdür

  Başbakan Davutoğlu, Çankaya Köşkü'nde düzenlenen kahvaltıda, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölge illerinden bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Devrek İlçesi Bayramlaşma Programı

  Ak Parti Devrek Bayramlaşma Programını gerçekleştirdi.
  Teşkilat

Zonguldak Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan