• Birlikte Başardık!
  Zonguldak AK İcraatlar
 • KDZ.EREĞLİ TERSANELERİNDE İNCELEME YAPMAK ÜZERE TEKNİK HEYET GELİYOR

  AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Kdz.Ereğli tersaneler bölgesinde inceleme yapmak üzere, teknik heyetin gönderilmesi için Savunma Sanayi Müsteşarı İsmail Demir’i ziyaret ettiğini bildirdi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, şehit olan askerimiz Selim Topal’ın cenaze törenine katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Selim Topal'ın cenaze törenine katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Güneş, Zonguldak Gençlik Kollarını ziyaret etti

  Güneş, Zonguldak Gençlik Kollarını ziyaret etti AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı 3. Bölge Koordinatörü Mustafa Güneş Zonguldak İl Gençlik Kollarına ziyaret gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanlığı Sistemi ile ilgili bilgiler veren Başkan Güneş, Zonguldak'ta aktif olarak çalışan bir gençlik yapılanmasının olduğunu söyledi. Referandum sürecinde gençlik teşkilatının Zonguldak'taki gücüne değinen Güneş, katılımlar dolayısıyla teşkilat üyelerine teşekkür etti. Ziyarette AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kollarının faaliyetleri ve yapılan çalışmalar görüşüldü. Yoğun katılımla geçen toplantıda Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk, faaliyetleri ve sosyal etkinlikleri dile getirdi. Zonguldak gençliğinin referanduma hazır olduğunu söyleyen Başkan Onuk, katılımdan dolayı teşkilat üyelerine teşekkür etti. Toplantı dilek ve temennilerle sona erdi.
  Teşkilat
 • AK Parti Kadın Kollarından Halep için kermes

  Devrek AK Parti Kadın Kolları tarafından Halep için yardım kermesi düzenlendi. Zonguldak’ın Devrek İlçesi AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Halep’e yardım için kermes düzenlendi
  Teşkilat
 • ULUPINAR HEYELANZEDE KONUTLARI İÇİN ÇEVRE BAKANLIĞI’NDA

  Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Heyelanzedeler Derneği Başkanı Soner Susam, Devrek Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Yavuz Korun ve heyelanzedeler ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedat Gürgen’ i ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım: Kaya gibi durduğunuz için teşekkür ediyorum

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, anayasa değişikliği teklifinin TBMM Genel Kurulunda kabulünün ardından Mecliste basına kapalı gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısı'nda teşekkür konuşması yaptı.
  Genel Başkan'dan
 • Zonguldak ekibi TBMM de

  Ak Parti Zonguldak heyeti Zonguldak yatırımları ile görüşmeler yapmak üzere TBMM de görüşmeler gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • Yol yapımı çalışmaları bu yıl içinde tamamlanacak

  AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, yol yapımı çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Zonguldak Ankara ve Zonguldak İstanbul yolunda yol yapımı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ifade eden AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman yol yapımı çalışmalarının 2017 yılında tamamlanacağını söyledi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, anayasa değişikliği teklifinin kabulünün ardından teşekkür konuşması yaptı

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, anayasa değişikliği teklifinin referandum aralığında kabul edilerek yasalaşmasına ilişkin, "Artık karar milletimizindir. Milletin verdiği karar, başımız gözümüz üzerinedir." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • HASTANE YERİ KESİNLEŞMEDİ

  AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, hastane yeri konusunda şu an kesinleşmiş bir karar olmadığını söyledi. Tosun ayrıca Danışma Meclisi Toplantısını değerlendirdi.
  Teşkilat

Zonguldak Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan