×

Ak Parti Zonguldak İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (372) 253 62 54

 • Birlikte Başardık!
  Zonguldak AK İcraatlar
 • Zonguldak Dimdik Ayaktı

  ZONGULDAK'ta düzenlenen 'Demokrasi Yürüyüşü'ne katılan yaklaşık 5 bin kişi, mehteran takımının çaldığı marşlarla darbe girişimini protesto etti. Madenci Anıtında başlayan yürüyüş kalabalık eşliğinde Hükümet Meydanına yürüdü demokrasi sloganları ile Meydanı inletti.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, MGK Genel Sekreteri Hacımüftüoğlu’nu kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, Milli Güvenlik Kurulu (MGK) Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu'nu kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Bakan Eroğlu’ndan Zonguldak’a 39 Müjde

  Orman ve Su işleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bir dizi açılış ve ziyaret için Zonguldak’a geldi.
  Teşkilat
 • Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Zonguldak’ta

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, “Irmak-Karabük-Zonguldak Demiryolu Hattının Rehabilitasyonu ve Sinyalizasyonu Projesi Zonguldak-Karabük Kısmı Hizmete Alımı Töreni” için Zonguldak’a geldi. Zonguldak Tren Garı’nda düzenlenen programda konuşan Bakan Yıldırım, “Toplam proje bedeli 220 milyon Avro. Bir başka deyişle 700 milyonluk bir proje. Zonguldaklı amele kardeşimin yüzündeki kara, yüz karası değil, kömür karasıdır, kazandığı ekmek parasıdır. Varını-yoğunu ortaya koyan bu şehrimize hizmet yapmak bizim boynumuzun borcudur” dedi.
  Teşkilat
 • Adalet Bakanımız Bekir BOZDAĞ Zonguldak’ta

  Adalet ve Kalkınma Partisi ( AK PARTİ ) Zonguldak Milletvekillerinin daveti üzerine , AK Parti Zonguldak İl Teşkilatının danışma toplantısına katılmak ve bir dizi ziyaret yapmak üzere Adalet Bakanı Sayın Bekir Bozdağ Zonguldak'a geldi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Türk Dil Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı

  Genel Başkan'dan
 • İl Danışma Toplantısı Yapıldı.

  AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı Emirgan Otel'de yoğun katılımla yapıldı. Toplantıya Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu, Özcan Ulupınar, 22.ve 23.dönem Giresun milletvekili AK Parti Teşkilatı Bölge Sorumlusu Ali Temur, belediye başkanları, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Metin Karaduman, İl Genel meclisi başkanı Vavit Durdubaş ve partililer katıldı.
  Teşkilat
 • Enerji Bakanı ve Çalışma Bakanı Zonguldak’ta

  Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, yeni yılı Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Kozlu Müessese Müdürlüğü maden ocağındaki işçilerle beraber karşıladı.
  Teşkilat
 • Bakanlar Kurulu toplandı

  Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi. Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında, Çankaya Köşkü'nde yapılan toplantı, yaklaşık 8 saat 20 dakika sürdü.
  Genel Başkan'dan
 • Zonguldak Teşkilatı Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile Bir araya geldi.

  Ak Parti Zonguldak Teşkilatı 3 Şubat Çarşamba günü yapılan Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında bir araya geldi.
  Teşkilat

Zonguldak Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan