×

Ak Parti Zonguldak İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (372) 253 62 54

 • Başbakan Yard. Sn. Emrullah İŞLER' in
  Zonguldak Selfie'si
 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Halil Etyemez Zonguldak’ta

  Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü tarafından ’3. Zonguldak İnsan Kaynakları ve kariyer Günleri’ programın konuğu olarak Zonguldak'a Gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Halil Etyemez programın ardından Zonguldak'ta ziyaretlerde bulundu.
  Teşkilat
 • İnşaat Sektörü Zirvesi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Marriot Hotel'de düzenlenen İnşaat Sektörü Zirvesine katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Alaplı İlçe Kongresi Yapıldı

  Ak Parti Zonguldak İlçe kongrelerine Alaplı İlçe Kongresi ilestart verildi. Kongre Alaplı Belediye Kültür Merkezinde yoğun katılım ile gerçekleşti.
  Teşkilat
 • Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Ereğli’de

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ereğli İlçe Başkanlığı’nın 4’üncü Olağan Genel Kurulu yapıldı. Gülüç Beldesindeki Türk Metal Sendikası’na ait Büyük Anadolu Ereğli Hotel Erdemir Salonunda yapılın toplantıya.
  Teşkilat
 • Zonguldak’a 53 Milyon TL lik Gençlik ve Spor Yatırımı

  AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Gençlik ve Spor Bakanı A. Çağatay Kılıç’ın, bakanlığına bağlı 2014 yılı Zonguldak yatırım programı içinde yer alan çalışmaların hangi aşamada olduğu konusunda bilgi verdi.
  Teşkilat
 • Çiftçilere müjdeler devam edecek

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, gelecek dönemde çiftçilere dönük müjdelerinin devam edeceğini belirterek, "Çiftçilerimizin geleceği anlamında hangi adımlar atılması gerekiyorsa, bunları da atmaya kararlıyız" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • İl Danışma Toplantısı Gerçekleşti

  Ak Parti Zonguldak İl Danışma Kurulu Toplantısı, Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş’un katılımıyla 19 Ekim Pazar Günü Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde gerçekleştirildi. Filyos Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen Danışma Kurulu Toplantısı’na; Genel Başkan Yardımcısı Muş, Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, İl Koordinatörü Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, 22-23’üncü Dönem Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, İl Başkanı Hamdi Uçar, Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, İl Genel Meclisi Başkanı Vacit Durdubaş, İlçe Başkanları, Belde Başkanları, Belediye Başkanları, Belediye Meclis üyeleri, İl Genel Meclisi üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve çok sayıda partili katıldı.
  Teşkilat
 • Kadın Kollarından Taziye Ziyareti

  Ak Parti Kadın Kollarından İstanbul'da meydana gelen asansör kazasında hayatını kaybeden..
  Teşkilat
 • AB bizim için stratejik bir hedeftir

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "AB bizim için stratejik bir hedeftir. İnşallah öyle veya böyle bir gün mutlaka Türkiye AB'nin üyesi olacaktır" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Akgençlik Zonguldak’tan Üniversiteli Öğrencilere Karşılama

  Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları’nın koordinasyonunda 81 ilde ilk defa geçen sene gerçekleştirilen üniversiteleri yeni kazanan öğrencileri karşılama programları devam ediyor.
  Teşkilat

Zonguldak Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan