• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET GÖREN

  Kozlu

  12.10.1977 TARİHİNDE DOĞDUM.GÜVERCİNLİK İLK OKULUNDAN SONRA ORTA VE LİSE ÖĞRETİMİMİ ZONGULDAK'TA TAMAMLADIM.İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK FAKÜLTESİ'NDE ÖĞRENİMİ TAMAMLADIM.EVLİ 1 ÇOOCUK BABASIYIM. MADİCAL SİSTEMİNDE ÇEŞİTLİ FİRMALARDA GÖREV ALDIM.2014'TEN İTİBAREN KENDİ İŞİMİ YAPIYORUM.2015 YILINDA AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİNE SEÇİLDİM.2016 YEREL SEÇİMLERDE SKM BAŞKANLIĞI YAPTIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAYRETTİN KARADAĞ

  Gökçebey

  2007 yılından berı ak partı teskılatında cesıtlı görevler aldım 2017 yılından beri ilçe baskanlığı görevi yapmaktayım

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET FATİH ÇAKIR

  Ereğli

  28.12.1977 kdz.Ereğlide doğdum.ilk,orta ve lise tahsilimi kdz.Ereğlide tamamladım.1995 yılında AKÜ ünüv. Bolvadin meslek yüksek okulu işletme bölümünü kazandım, burada 3 yıl milli gençlik vakfı ünüversite başkanlığı ve MGV yurt müdür yardımcılığı yaptım.1999 yılında iş hayatına atıldım çeşitli şirketlerde yöneticilik yaptım. İmalat sektöründe faaliyet gösteren şahsıma ait şirkette ticari faaliyetimi sürdürmekteyim.evli ve üç çoçuk sahibiyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ÇAĞLAYAN

  Merkez

  1982 Zonguldak’ta Doğdum. İlkokulu Asma İlkokulunda Okuduktan Sonra Ortaokul Ve Lise Eğitimimi Zonguldak İmam-Hatip Lisesinde Tamamladım. 28 Şubat Sürecinde Uygulanan Kat Sayı Ve Okul Puanlamasıyla Eğitimime Ara Vermek Zorunda Bırakıldım. Şuan Atatürk Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümü Öğrencisiyim. Zonguldak’ta Ticaret Yapmaktayım. Ak Parti ile Siyasete Başladım. Gençlik Kolları Teşkilatımızda Başlayan Görevimize Zonguldak Belediye Meclis Üyeliğinden Sonra 2017 Kasımında Tarafımıza Tevdi Edilen Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Olarak Devam Etmekteyim. Evli Ve 2 Çocuk Babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA YAVUZ

  Alaplı

  Siyasi hayatıma 2001 yılında Ak Parti’nin ilçemizde ilçe teşkilatının kurulması ile birlikte başladım.2003 yılına kadar atanmış ilçe yönetiminde görev aldım.2003 yılında yapılan1. Olağan Kongremizde dönemin Sayın Genel Başkanı ve Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’IN katıldığı kongrede tekrar yönetim kurulu üyeliğine seçildim. Bu süreçte Siyasi İşler Başkanlığı yaptım.2004 yılında yerel seçimler nedeniyle yönetim kurulu arkadaşlarımızın ve ilçe başkanımızın talimatı ile Belediye Meclis Üyeliği için istifa ettim.2004-2009 arası Belediye Meclis Üyeliği yaptım. Belediye Meclis Üyeliği sürecinde uzun süre Belediye Başkan Vekilliği yaptım.22 Kasım 2013’de Genel Merkez tarafından ilçe başkanı olarak atandım.16 Kasım2014 5.Olağan Kongremizde tekrar ilçe başkanı seçildim. Halen görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ORHAN GEBEŞ

  Kilimli

  1965 ZONGULDAK DOĞUMLUYUM. TTK DAN EMEKLİYİM KİLİMLİ DE İKAMET ETMEKTEYİM SERBEST MESLEK EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  VEYSEL KARANİ DOĞANCI

  Çaycuma

  1971 Çaycuma doğumluyum. İlk,orta ve lise tahsilimi Çaycuma'da yaptım.Askerlik görevimi İzmir ve Ankara'da yaptım.Doğancı İnşaat Otomotiv İşletmesinde ticari faaliyet göstermekteyim.Evli ve 2 çocuk sahibiyim.Anadolu Üniversitesi Lisans Uluslararası İlişkiler, Bülent Ecevit Üniversitesi İngilizce Çevirmenlik ve Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü mezunuyum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YAŞAR CANBAŞ

  Devrek

  1969 Devrek doğumluyum,esnafım 3 cocuk babasıyım.Ak Parti yönetiminde 2 dönemdir görev almaktayım.