• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET ÇOLAKOĞLU

  Çaycuma

  20.06.1978 Çaycuma doğumlu.Evli ve 3 çocuk babası.İlk ve orta öğrenimini Çaycuma'da tamamladı.lise öğrenimini İstanbul İnsa lisesinde tamamladı.lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi.Çolakoğlu Tic. San. Ltd.Sti bünyesinde ticari faaliyetleri devam ediyor.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET ÖZDEMİR

  Kozlu

  1968 Çankırı doğumluyum.İlkokul,ortaokul ve lise eğitimimi Kozlu ve Zonguldakta aldım.9 Eylül Üniversitesi Maliye bölümü mezunuyum.Ticaretle uğraşıyorum.4 çocuk babasıyım.Bölgemizdeki STK'larda çeşitli dönemlerde görevler yaptım.Kozluda ikamet etmekteyim.3 yıldır AK parti İlçe Başkanlığı görevini yürütüyorum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAYRETTİN KARADAĞ

  Gökçebey

 • ×

  İlçe Başkanı

  MAHMUT KANBEROĞLU

  Kilimli

  27.03.1985 de Zonguldak'ta doğdum.İlköğrenimi Kilimli beldesinde,orta ve lise öğrenimimi Zonguldak merkezde Atatürk anadolu lisesinde tamamladım.Üniversite öğrenimi Sivas cumhuriyet üniversitesi maden mühendisliği bölümünde tamamladım.Üniversite eğitimi tamaladıktan sonra aile şirketimizde Kanberoğlu inş. firmasında şantiye şefi olarak 2 yıl görev yaptım.Askerlik hizmetimi tamamladıktan sonra Yapıtek A.Ş de maden mühendisi olarak çalışmaktayım. Şuanda AK PARTİ KİLİMLİ İLÇE Başkanıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET FATİH ÇAKIR

  Ereğli

 • ×

  İlçe Başkanı

  METİN KARADUMAN

  Merkez

  1976 YILINDA ZONGULDAK'TA DOĞDUM.İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ ZONGULDAKTA TAMAMLADIM EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASI OLUP TİCARETLE UĞRAŞMAKTAYIM.ADALET VE KALKINMA PARTİSİNDE SİYASETE BAŞLADIM.AK PARTİDE HALKLA İLİŞKİLER,YEREL YÖNETİMLER,SEÇİM İŞLERİ,SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER VE SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM.HALEN ZONGULDAK MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA YAVUZ

  Alaplı

  Siyasi hayatıma 2001 yılında Ak Parti’nin ilçemizde ilçe teşkilatının kurulması ile birlikte başladım.2003 yılına kadar atanmış ilçe yönetiminde görev aldım.2003 yılında yapılan1. Olağan Kongremizde dönemin Sayın Genel Başkanı ve Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’IN katıldığı kongrede tekrar yönetim kurulu üyeliğine seçildim. Bu süreçte Siyasi İşler Başkanlığı yaptım.2004 yılında yerel seçimler nedeniyle yönetim kurulu arkadaşlarımızın ve ilçe başkanımızın talimatı ile Belediye Meclis Üyeliği için istifa ettim.2004-2009 arası Belediye Meclis Üyeliği yaptım. Belediye Meclis Üyeliği sürecinde uzun süre Belediye Başkan Vekilliği yaptım.22 Kasım 2013’de Genel Merkez tarafından ilçe başkanı olarak atandım.16 Kasım2014 5.Olağan Kongremizde tekrar ilçe başkanı seçildim. Halen görevime devam etmekteyim.