• ×

  Ahmet Çolakoğlu

 • ×

  Hamdi Uçar

  1963 ZONGULDAK DOĞUMLUYUM. İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ ZONGULDAKTA TAMAMLADI.

  1991'DE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNDE EĞİTİME BAŞLADI. ŞU ANDA İŞLETME OKUMAKTA.

  TİCARETLE UĞRAŞIYOR.TEKSTİLDE İMAALAT VE HAZIR GİYİM DALINDA, GIDA SEKTÖRÜNDE DE ÖZSÜT MARKASININ BÖLGE BAYİLİĞİNİ YAPMAKTA.

  AK PARTİ KURUCU ÜYESİ. 2 DÖNEM MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI YAPTI. 2007 GENEL SEÇİM ÖNCESİ ATAMA İLE İL BAŞKANLIĞI GÖREVİNE GETİRİLDİ. 2009 KONGRESİNDE AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINA SEÇİMLE GELDİ. ZONGULDAKTA ÇEŞİTLİ DERNEKLERDE GÖREV YAPTI.

  AZ DERECEDE ALMANCA BİLMEKTEDİR.

 • ×

  Polat Türkmen

  1957 yılında Trabzon’nun Araklı ilçesinde doğdu. Yüksek Öğrenimini Hacettepe Üniversitesi, Zonguldak Maden Fakültesinde tamamladı. Askerlik hizmetimi Gökçeada ‘da Piyade Komando Asteğmen olarak yaptı. 1982 yılından 2002 yılına Milletvekili seçilene kadar KADER mağazalarnda iş ortağı ve yönetici olarak iş hayatını sürdürdü. Kilimli Spor Klübü Aş Başkanlığı, Zonguldak Spor Klübü Üyeliği, Türk Ocağı Kurucu üyeliği, Teknik Elemanlar Kurucu Üyeliği, Kilimli Lisesi Eğitim Vakfı kurucu Üyeliği ve Başkanlığı gibi görevlerde bulundu. 1999 seçimlerinde FP’den Kilimli Belediye Başkanı adayı oldu. AK Parti’nin kurulmasıyla birlikte, Zonguldak Kurucu İl Başkanı olarak göreve başladı. 3 Kasım 2002 Genel Seçimlerinde Milletvekili seçildi. Evli, Çocuğu yok.