• Ak Parti Zonguldak’ta Kongre Coşkusu

  Ak Parti Zonguldak İl Kongresini 20 Ocak Cumartesi günü Site Kapalı Spor salonunda gerçekleştirdi. Kongreye Başbakan Binali Yıldırım'ın yanısıra Koordinatör milletvekilleri, Genel Başkan Yardımcıları, Bölge Milletvekilleri ve teşkilat mensupları katıldılar.
  Teşkilat
 • İl Başkanından Adaylık Açıklaması

  Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun Parti binasında yaptığı basın açıklaması ile İl Başkanlığına adaylığını açıkladı. Zeki Tosun yaptığı açıklamada '' 14 Şubat 2015 tarihinde yapılan 5. Olağan Kongre ile İl Başkanlığı görevine geldim. Bu güne kadar 7 Haziran 2015 tarihende ve 1 Kasım 2015 tarihinde iki genel seçim yaşadık.
  Teşkilat
 • Şehitler Anıtına Çanakkale Sergisi

  Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun Çanakkale Şehitleri anısına düzünlenen Resim Sergisini ziyarette bulundu.
  Teşkilat
 • Kozlu ilçe Viyadüğü tamamlandı.

  Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun , Kozlu Belediye Başkanımız Kerim Yılmaz, Zonguldak Vekilimiz Hüseyin Özbakır ve Ak Parti Kozlu İlçe Başkanımız Ahmet Gören İle Birlikte Değirmenağzı Viyadüğünde İncelemelerde Bulundu. Tamamlanarak Zonguldak'ın hizmetine açıldı.
  Teşkilat
 • Çaycuma ve Gökçebey Kadın Kolları Kongresi tamamlandı.

  Ak Parti Çaycuma ve Gökçebey Kadın Kolları Kongreleri İl Başkanı Zeki Tosun, Zonguldak Mv. Hüseyin Özbakır, İlçe başkanları ve teşkilatın katılımı ile gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • Ak Parti Zonguldak Seçim Bürosu Hazırlıkları Tam Gaz

  Ak Parti Zonguldak Gazipaşa Caddesi üzerindeki seçim bürosu hazırlıklarına devam ediyor.
  Teşkilat
 • Ak Parti Zonguldak’tan Hastalara ziyaret

  Ak Parti Zonguldak heyeti Atatürk Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastalara ziyarette bulundu.Ziyaretti Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman, Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk gerçekleştirdiler. Acil şifalarını ileten heyet, vatandaşların sorunlarını dinlediler.
  Teşkilat