• AK Parti, Çaycuma’da referandum startını verdi

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çaycuma İlçe Başkanlığı, referandum startını verdi. Seçim bürosundan Atatürk Heykeli’ne yürüyen partiler, “Evet” pankartı taşıdı.
  Türkçe
 • Ak Parti Zonguldak Arena’ya Çıkarma Yaptı.

  Ak Parti Genel Merkez tarafından Ankara-Arena'da düzenlenen Referandum programına çıkarma yapan Ak Parti Zonguldak Ekibi Başbakanımız Sayın Binali Yıldırıma Kürsüye çıkarken taktığı Zonguldakspor atkısı ilgi odağı oldu.
  Türkçe
 • Merkez İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı

  Ak Parti Zonguldak Merkez İlçe Danışma Toplantısı İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyelerinin Katılımı ile gerçekleşti.
  Türkçe
 • Çatalağzı Demiryolu Asansörlü üst geçidinde inceleme

  Ak Parti Zonguldak İl Başkanı ve Yönetim Kurulu, Kilimli ilçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu, Çatalağzı ilçe Başkanı ile birlikte Çatalazı Beldesi, Cumayanı,Hacıoğlu,Kokurdan ve Kırımsa Mahallelerine geçişi sağlayan demiryolu asansörlü üst geçidinde incelemelerde bulundular.
  Türkçe
 • Skm Başkanları Toplantısı Yapıldı.

  Ak Parti Zonguldak İl Başkanı , İl ve İlçe SKM Başkanlarının katılımı ile Halk Oylaması ile ilgili değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi. Çalışmalar sırasında yapılması gerekenler hakkında görüş alışverişinin bulunduğu toplantı. İl Binası Toplantı salonunda gerçekleşti.
  Türkçe
 • İlçe Başkanları ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

  Ak Parti Zonguldak İl Başkanlığında İlçe Başkanlarının katılımı ile Referandum değerlendirme toplantısı gerçekleşti.
  Türkçe
 • Gençlik Kolları Başkanları toplandı

  AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, İl ve ilçe gençlik kolları Başkanlarıyla bir toplantı düzenledi. Toplantıda gençlik kollarının referandumda yapacağı çalışmalar konu edildi.Toplantının çok yaralı geçtiğini belirten AK Parti İl başkanı Zeki tosun, tüm teşkilatlarımız olarak referandumda en yüksek oranda evet oyu çıkması için çalışacağız” dedi.
  Türkçe